VICTORY

  • FOTOGRAFIA
  • FILM
  • SESJE
  • SKLEP

O NASZYCH PRODUKCJACH

Film Ślubny obejmuje nie tylko filmowanie ceremonii, przyjęcia weselnego czy przygotowań. Zależnie od Państwa życzenia Victory oferuje dodatkowo w filmie ślubnym ujęcia z lotu ptaka, super slow motion, plener z kamerą i wiele innych dodatków, które znajdą Państwo w naszej ofercie.

Professional
Tylko profesjonalne rozwiązania sprzętowe.
Oglądaj gdzie chcesz
Film oddajemy na Pen-drive, w najpopularniejszym na świecie formacie MP4.

W świecie filmu ważne jest aby uzyskać tzw look filmowy, na to składa się wiele elementów, w jego uzyskaniu przychodzi nam z pomocą wiedza, umiejętności i sprzet którym dysponujemy, aparaty bezlusterkowe głównie firmy Sony i Panasonic, jasne ostre obiektywy, profesjonalne stabilizatory elektroniczne i analogowe.

Film ze słabym dźwiękiem jest po prostu słaby, dbamy o niego za pomocą rejestratorów i mikrofonów które pozwalają nam doskonale udźwiękowić każdą scenę z życia 😉

ELASTYCZNY CZAS FILMU
Długość naszych filmów to od 1,5 do 2 godzin, na życzenie klienta możemy wykonać krótszy lub dłuższy.
Unikalna wizja
Każdy film jest inny, bo choć sytuacje są podobne to każdy człowiek jest indywidual.

Naszą wizją jest to aby film oddawał atmosferę tego co się działo podczas przygotowań, ślubu czy zabawy weselnej, aby był naturalny, prawdziwy, przywoływał prawdziwe wspomnienia.

Chcemy aby każdy wracał do filmu jak do skarbca wspomnień który zabiera was w przeszłość aby przeżywać to w ciąż na nowo.

Ultra HD
Jakość Full HD lub 4K
Na czas
Punktualność i zapas czasu na niespodzianki.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenia. Polityka Cookie

Treść jest chroniona. Funkcja prawego przycisku myszy jest wyłączona.